Mar 15, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Nový bazén


Možná, že stále patříte mezi ty lidi, kteří bazén ještě stále nemají. Je to skoro neuvěřitelné, ale přesto se to může stát. Nuže neváhejte a kupujte. Že se vám do toho nechce? Nevyplatí se vám to? Inu, tohle se dá přijmout ještě tak v případě, že jste sami dva a netoužíte si občas zaplavat. Pak vám ovšem stačí bazén menší, nemusíte mít dvaceti metrový. I když je pravda, že v tom menším se nedá tak moc řádit. Ale schválně, podívejte se a fotografii bazénu níže a řekněte sami, nebylo by to něco úžasného? Bylo, že ano.

velký bazén

Velké bazény jako jsou na obou fotografiích jsou klasickým příkladem toho, že se vyrábějí či staví nejvíce. Mají spousty výhod a když na jedné straně řádí děti, může jejich otecko na druhé straně v klidu odpočívat na lehátku. A třeba si i klidně číst v časopise.

Na druhou stranu, menší bazény jsou levnější jak na koupi, tak i na provoz. Vystačí menší čerpadlo, není třeba řešit nějaké složitosti a na zimu se dá klidně voda vypustit, nebo přečerpat a bazén se může někam schovat. Většina se jich totiž dá poskládat, takže nezaberou mnoho místa.

velký bazén

Pokud takový malý bazén chcete a stačil by vám, tak pamatujte na to, že jej nemůžete jen tak plácnout kam vás napadne. Je třeba místo pro něj srovnat a zkontrolovat, zda tam nejsou nějaké tvrdé kořeny. Vůbec by tam nemělo být nic tvrdého a ostrého. Naprosto optimální je položit pod něj podložku pod bazén, což může být netkaná textilie přímo k tomuto účelu vyrobená. Eliminujete tím poškození dna a úniku vody. Bazén se totiž svým dnem začne usazovat a tím na dno vzniká tlak, který textilie zmírní.

Kde si ji pořídíte? Tak nejlépe přímo v obchodě k tomu určeném a nejlépe přes internet. Což znamená tolik, že kliknete na odkaz výše uvedený v jiné barvě textu a tím se dostanete tam, kam potřebujete. Zde již jen stačí zvolit to co potřebujete a následně zaplatit.