Nov 15, 2023 - 0 Comments - Podnikání -

Bydlet podle vlastních pravidel.


Už dlouho toužíte po nějakém vlastním bytě, který by byl jen váš a vy byste se tak cítili komfortně a mohli byste si ho zařídit podle sebe? Není to jen iluze, které nejde dosáhnout. Když jste v pronájmu, musíte dodržovat hodně pravidel a někdy si nesmíte na stěnu pověsit ani obraz, aniž byste nenarušil omítku. Nebo se musíte smířit s tím, že majitel dal do bytu některé věci, které nechce dát pryč a vám jenom zavazí a zbavit se jich nemůžete. Chtěli byste to jinak, ale proč vrážet peníze do něčeho, co není vaše a nedostali byste na to ani povolení od domácího.

virtuální prohlídka bytu

To je pěkně na prd. Ovšem koupě bytu je taky pěkně drahá záležitost, hlavně v dnešní době, kde je drahé úplně všechno natož nemovitosti. Ovšem koupě a dostání hypotéky je taky druhá věc. Musíte splňovat spoustu někdy až nesmyslných podmínek, aby se ujistili, že jí budete schopni splácet. Musíte mít našetřený balík peněz nebo ručit nějakou nemovitostí, aby byli dostatečně spokojeni a hypotéku na byt vám vůbec dali. Když všechno splníte, můžete začít s prohlídkami bytů a věřit tomu, že toho dosáhnete.

virtuální prohlídka bytu

Ovšem kde vzít všechen ten čas, abyste si prohlédli všechny nemovitosti, které se vám líbí. Je to jednoduché, udělejte si virtuální prohlídku bytu přímo u vás doma z gauče nebo třeba v práci, když máte chvilku času. Moderní doba nám usnadňuje život, jak jen může a proto i tento druh prohlídky je možný. Můžete si pomocí mobilu nebo notebooku krásně projít celý byt a přitom se nikam nehnat a nebýt na schůzce v čas. Je to skvělé. Když vás některá nemovitost vážně zaujme už z virtuální prohlídky, jednoduše se ozvěte makléři, který ji má pod palcem a domluvte si schůzku, vyhnete se tak prohlídkám, které za to nestojí nebo nesplňují vaše požadavky na nové bydlení. Když to klapne, budete bydlet do několika měsíců, jen co se vyřídí všechny potřebné papíry. Hledejte pečlivě, ať jste spokojeni.