Mar 18, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Abyste nemuseli platit nový


Všichni víme, že do počítačů můžou prorazit závadné softwary známé pod pojmem virus. Virus může dokonce zničit celý počítač a může vytáhnout a přesunout citlivá data uživatelů počítače. S nástupem moderních telefonů takové riziko vzniklo i pro ně. Mobilní operační systémy jsou otevřené podobně jako ty u počítačů, ale zatímco u počítačů většinou používáme nějaký antivirus, u telefonů na to zapomínáme. Přitom právě telefony používáme například k placení nebo k ukládání citlivých dat, jako jsou například hesla. Jediný telefon, který data uživatelů chrání díky uzavřenosti systému, je iPhone. A hlavně proto ho používá tolik lidí – chtějí mít prostě data chráněná před útokem.

hnědý obal

Ještě před 15 lety se prodávaly obyčejné tlačítkové telefony, které byl postupně vytlačeny právě moderními dotykovými telefony. Obyčejné tlačítkové telefony byly zajímavé v tom, že každý vypadal jinak, kdežto dnešní dotykové telefony jsou víceméně úplně stejné. Starší telefony měly tu výhodu že bylo možné jim obměňovat kryty, takže jste měli v podstatě klidně každý den jiný telefon.

iphone obaly

Dnešní obaly a pouzdra se nasazují přímo na tělo telefonu, jen se snadno nacvaknou a stejně i sundají. Díky obalu máte pokaždé jiný mobil, který je navíc chráněný před poškozením. Spousta lidí má na mobilu oděrky od běžného používání, a těm se vyhnete právě díky obalu. Je dobré chránit i starší modely, pokud je s ním uživatel spokojený.

Jestli máte starší iPhone, kupte si na něj obal na iphone 12 pro, protože i model starší 4 roky si určitě zaslouží chránit před zničením. Pokud nepotřebujete každý rok kupovat nový iPhone, dbejte na to, aby vám ten současný vydržel dost dlouho – ušetříte tím spoustu peněz a také životní prostředí, protože ruku na srdce – neustálé nakupování nových věcí pro naši planetu zrovna moc ekologické není.