Feb 26, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Zvyšte svou mužskou výkonnost!


Celý náš život a celkové fungování v lidském těle ovládají hlavně hormony. Ty mají dopad na mnoho faktorů, na správné fungování v různých oblastech, které jsou důležité pro náš spokojený život. Hormony mají vliv na naši náladu, sportovní výkon ale i sexuální touhu a výkonnost. Ženy a muže ovládají jiné hormony, a proto se v mnohém od sebe tak lišíme. Ženy obvykle bývají více emocionální, citlivé a kolísavé, zatímco muži spíše stabilní, méně ovládáni city a zato více poháněni sexuálním chtíčem. Jenomže hormony se u každého také liší a někdo má nadbytečné množství nějakého hormonu v těle, a naopak úbytek jiného hormonu. Většinu hormonů mají stejně muži i ženy, akorát každé pohlaví jinou hladinu.

mužné

Ta někdy bývá také značně nevyrovnaná, a proto jsou některé ženy spíš ovládány mužskými hormony a naopak. Tím dominantním hormonem, který ovládá muže však zůstává testosteron. Bez něho by muži by muži nemohli cvičit, nabírat svalovou hmotu a také být sexuálně aktivní. Problém nastává, když hladinu testosteronu u muže klesá. To se bohužel často děje, hlavně s přibývajícím věkem. Muž už nebývá tolik akční a jeho sexuální touhy také upadají. Ale i s tím se dá něco dělat! Podpořit hladinu testosteronu lze různými faktory.

testosteron

Mezi ty nejdůležitější patří dostatečný spánek, vitamíny, pravidelné cvičení a sexuální styk a také méně stresu. Pokud se ani tak nedaří nastartovat testosteron, je na čase sáhnout po doplňcích stravy. I v podobě léků se dá totiž doplnit testosteron. Prodej takových doplňků uskutečníte nejlépe na internetu. Vybrat si můžete podle kategorie, která vám nejlépe sedne. Je to závislé především na tom, jak velký výkon chcete podávat. Podle těchto typů přírodních léčiv si vybere každý. Navíc je to bezpečný a přírodní přísun testosteronu, a proto se nemusíte bát nežádoucích vedlejších účinků.