Feb 28, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Výživa pro pleť


Také se zajímáte o módu a o krásu a také vás baví kosmetika? Já si vzpomínám, když k nám přišla jedna firma, která právě nabízela jak pečující kosmetiku, tak také dekorativní kosmetiku. Vzali jste katalog a tam jste si vybrali určité zboží. Jednalo se většinou o pečující kosmetiku a o dekorativní kosmetiku. Já také tuto firmu mám velice oblíbenou a už i nyní objednávám velice často různé výrobky anebo také parfémy. V poslední době jsem se ale oblíbila to, že užívám živý kolagen.

Hodně o sebe pečuji.

Živý kolagen v katalogu ale nemají v nabídce, tak jsem musela hledat jinde. Kolagen je opravdu perfektní. Pokud chcete svou pleť omladit, pokud chcete, aby vaše vlasy, nehty a pleť stárnula opravdu pomaleji, doporučuji změnu. A protože už je mi třicet pět let, tak také chci, abych vypadala opravdu stále mladě. Mám ale takové štěstí, že mám také skvělé geny. A prý vypadám tak o deset let mladší, než ve skutečnosti jsem! Ani nevíte, jak moc mě to těší a tohle mi právě dává ještě větší odvahu a větší sílu a větší chuť do toho, abych vypadala opravdu stále krásně a mladě. Vždycky každý chce vypadat mladě. A pravdu nechápu ty lidi, kterým mi třeba fuk, jak vypadají a stále do sebe ládují sladké a mastné jídlo a žijí opravdu škaredý způsob života.

Díky kolagenu mám hladkou pleť.

Že například kouří nebo berou drogy anebo opravdu ve velkém množství holdují alkoholu. Tohle vůbec není můj případ, mě právě baví žít lepší životní styl. Mě baví žít zdravě a také moc ráda sportuji. A když do toho ještě užívám živý kolagen, tak si myslím, že moje pleť mi opravdu za to poděkuje. A moje kůže bude opravdu dlouho jemná a pružná a vláčná. Je logické, že když vaše kůže bude vysušená a nebudete mít dostatek vody v těle a v kůži, tak potom to samozřejmě dopadne tak, že se vám budou dělat vrásky a možná i hluboké vrásky. Můžete jít potom ale na plastickou operaci. Tohle vám nikdo nesmí zakázat, ale myslím si, že když budete brát živý kolagen, že tomu také můžete předejít.