Nov 11, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Úroda, která vás potěší


Je pravdou, že poslední dobou si počasí snad dělá, co chce a mnohdy se tak rychle prostřídá, že nestačíte ani pořádně zabezpečit svoji úrodu. Nejlepší způsob, jak ji ochránit, je skleník. V současné době je k dispozici mnoho různých velikostí, že si skutečně může vybrat každý. Naše společnost se výrobou skleníků zabývá přes třicet let a nabízí tak svým klientům rozličné typy těchto zahradních skleníků. Můžete si zvolit nejen odpovídající rozměry, ale tak si vybrat jaké chcete mít výplně, zdali vaše konstrukce zůstane v základním vzhledu nebo si ji necháte vyhotovit v barvě. Také samozřejmě nám nedělá problém skleník vyrobit se sedlovou nebo obloukovou střechou. Zkrátka můžete získat od nás jedinečný skleník podle vašich požadavků. Pak jen stačí postavit a rozmyslet se, co si zde budete chtít vypěstovat.

skleník malý

Montáž skleníků

S dodávkou skleníku získáte od nás samozřejmě i podklady, jak správně skleník smontovat, aby vám vše fungovalo, jak má. Pokud přece jenom nemáte takovou tu správnou kutilskou ruku, a navíc pochybujete o tom, že byste to zvládli, tak je i v tomto případě pro vás řešení. Stačí si s objednávkou skleníku objednat i odbornou montáž. V tomto případě budete mít vše velmi rychle postaveno, a především to bude rychlé. Skleník s montáží bude sice o trochu dražší, jelikož montáž budete mít s příplatkem, ale na druhou stranu si nemusíte dělat starosti s jeho stavbou.

skleněný skleník

Úpravy ano nebo ne

Je pravdou, že mnohdy je třeba připravit prostor pod skleníkem. Jak si například poradit se základy, aby vše bylo v pořádku, to se můžete dozvědět rovněž od nás. Pokud si totiž vyberete skleněnou verzi, poté se bude jednat o těžší skleník a bude samozřejmě vyžadovat jiné podmínky než polykarbonátový skleník, který má podstatně lehčí hmotnost. Rádi poradíme, co by bylo nutné udělat a co by bylo nejvhodnější pro váš vybraný skleník, abyste byli maximálně spokojeni s výsledkem.