Nov 28, 2023 - 0 Comments - Podnikání -

Stěhování jako příležitost k seznámení


Udržujete dobré přátelské vztahy ve vaší partě, se kterou každý rok vyrážíte v zimě na hory a v létě na turistické, vodácké a cyklistické akce? Pokud se mezi vámi vyskytuje dívka, o níž víte, že žije sama, a že se chystá ke stěhování z Prahy, mohli byste jí nejen vypomáhat s přípravnou fází, ale možná jí nabídnout i partnera k seznámení. Do podobných situací se mohou dostat mnozí z vás, lidí žijících v single je u nás spousta a někteří nemají dostatek času ani náladu vysedávat po kavárnách a lovit milence, anebo je hledat v pofiderních seznamkách. Mimochodem, lidé se nejlépe seznamují v přirozených situacích, a stěhování je jednou z nich. Snadno se tu projeví lidský charakter a vy se o tom druhém dozvíte mnohem víc, než kdyby vám cosi vykládal při posezení u kávy.

krabice na stěhování

Začněte nenápadně a opatrně – k seznámení může dojít například jednoduchým trikem. Navštívíte dívku v jejím bytě, a protože vás zná jako kamaráda či kolegu z práce, bude mít k vám důvěru a vy jí ihned nabídnete pomoc s balením věcí. Mezitím již budete mít připraveného nápadníka s kartonovými krabicemi a bublinkovou fólií, který na zavolání přiběhne a nabídne se také s výpomocí. Při práci si lidé dovedou vyměnit mnoho zajímavých myšlenek a informací a stává se, že si také padnou do oka. Práce na společném cíli také lidi sbližuje, to je známá věc již po staletí.

partneři při stěhování

Objednejte stěhovací firmu včas – na co byste však neměli zapomenout, je objednávka stěhovací firmy v předstihu. Není dobrý nápad volat stěhovákům tři dny předem, nemusí mít na vás čas a nedopadne to dobře. Počítejte s objednávkou v rozmezí třech až čtyřech týdnů. Toto je také jeden z momentů, kde mohou šikovní muži zasáhnout a vypomáhat ženám, které nemají přítele a stěhují se samy. Vyplatí se domluvit schůzku se zástupcem stěhovací firmy a dojednat podrobnosti, jak bude celá akce probíhat, co se bude stěhovat, co se bude vyklízet a odvážet na sběrný dvůr, a jaký bude přibližný časový harmonogram stěhování.