Jan 21, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Stavíte dům na klíč?


Většina firem, které staví domy na klíč, co se týče kuchyňské linky, nechávají prostor klientům. Je to lepší pro obě strany, protože stavby na klíč mají přesně daný rozpočet, do kterého se musí vejít všechno co je ve smlouvě. Většina lidí chce ale kvalitní a luxusní kuchyňskou linku, kterou stavební firma není schopna dodat právě kvůli omezenému rozpočtu. Představy klientů se leckdy rozchází s tím co může firma dodat, a proto firmy předávají domy bez linky. Klienti si linku musí nechat vyrobit a drtivá většina z nich to podle průzkumů kvituje s povděkem. Linka je totiž něco co není levná záležitost a většina lidí chce mít linku na několik let. Dostat tak hotový dům s nevyhovující linkou znamená daleko více starostí a peněz navíc než kdybyste měli dům jen připravený na instalaci linky podle vlastního výběru.

moderní linka

Pokud zrovna stojíte před rozhodnutím jak si vybrat linku, určitě můžete najít luxusní kuchyně v Praze Glanckuchyne.cz u nás. Vyrábíme z kvalitních materiálů a naše linky patří mezi to nejlepší co si můžete pořídit. Zvládneme jakýkoliv styl, ať už chcete mít interiér domu v romantickém provance stylu a nebo dáváte přednost moderním designům.

Většina volí modernu
Moderní styl je populární napříč současnými generacemi. Propadli mu starší lidé i třicátníci, takže se není čemu divit že moderní kuchyně jsou velice žádaným zbožím. Nejlepší je nechat si kuchyňskou linku vyrobit na míru, protože můžete využít celý prostor který pro linku máte. Díky tomu bude linka dostatečně velká a bude se vám v ní dobře vařit.

světlá kuchyně

U nás mate na výběr z mnoha dekorů a provedení. Zvládneme linku až ke stropu, která je velice žádaná díky obrovskému úložnému prostoru. Vyrobíme vám i menší linku do bytu nebo linku atypického tvaru. Když linku, tak od nás – zaručujeme vám kvalitu a rychlost dodání. Vždy se snažíme o maximální rychlost.