Oct 23, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Slunce při řízení.


Každý nemá rád, když řídí a svítí mu sluníčko do očí. To je ve https://obchod.portal.cz/slevy-30-70/co-tu-kvete-sviti-leta/ lmi nepříjemné a hodně to řidiče oslňuje. Ovšem i auto má jednoduché řešení stačí si dobře nasměrovat clonítko, které máte hned nad hlavou. Je v každém automobilu, k tomuto případu, že by vás oslňovali auta nebo slunce. Snížíte si tak zorné pole ale většinou vám to aspoň trochu pomůže. Na většině clon je i kapsa, kam si můžete schovat potřebné doklady k vozu a mít je tak stále při sobě. Nemusíte myslet na to, jestli jste si je vzali sebou nebo ne. V některých je součástí zrcátko, ale ve většině případů bývá na cloně u spolujezdce.

pouzdro na brýle do auta

Tam je jeho používání bezpečnější. Nechcete přeci způsobit nehodu jen proto, že se chcete v autě nalíčit. Teď jsou hlavně myšleny ženy, které takové věci v autě provozují, když to ráno nestihnou doma. Clony jsou skvělou věcí a spousta řidičů je každý den, co jezdí, využívají. Nemusíte si to ani uvědomovat a dáváte je dolů automaticky. Když ani tak neuspějete a slunce má takový úhel, že ani clona vám v tom nepomůže, můžete si vzít sluneční brýle. Kde je ale v autě skladovat, aby se jim nic nestalo a měli jste je stále při ruce. Na uskladnění slunečních brýlí jsou dobrá pouzdra na brýle do auta.

pouzdro na brýle do auta

Jsou skvělým pomocníkem a vždy budete vědět, že v nich brýle najdete. Hlavně tak chráníte jak své auto, tak i své brýle před samotným sluníčkem. Nikdy brýle neskladujte jen tak na palubní desce. To se rozhodně nedoporučuje hlavně ve slunných dnech. Když je dáte do pouzdra a to vložíte do nějaké z přihrádky, budete je mít stále po ruce. Když si je ovšem nevezmete sebou, když budete vystupovat. Horší to mají lidé s oční vadou, kteří mají dioptrické brýle. Nemohou si je sundat a dát obyčejné sluneční brýle. To by toho moc neviděli. Musí mít speciální sluneční brýle a na ty si člověk musí dávat pozor, není to levná záležitost.