Dec 29, 2023 - 0 Comments - Podnikání -

Seznamovací večírek s párty stanem


Seznamovací servery na Internetu navštěvují miliony lidí na celém světě, ovšem toto je jeden z těch méně šťastných způsobů navazování přátelství a partnerství. Mnohem efektivnější je seznámení naživo, a to nikoli v kavárně u stolu s capuccinem, nýbrž při nějaké pracovní či zábavné činnosti. Čím lépe a rychleji se mají lidé možnost poznat, tím příznivější výsledky můžete očekávat, a jednou z forem seznamování, která spojuje práci se zábavou, je uspořádaná oslava na zahradě.

jahodový dort

Pronajměte si párty stan

Začněte oslavu organizovat tak, že si vytvoříte potřebné zázemí, tedy například s pronajatým přístřeškem. Party stan pronájem https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html vám zajistí stanovou konstrukci různých velikostí, kterou odhadnete podle předem pozvaných hostů. Měli byste mít i vhodné zahradní stolky a židle, nejlépe plastové, snadno omyvatelné a hlavně nerozbitné.

party stan

Jakmile bude zajištěno technické zázemí, můžete se postarat o vhodné občerstvení. Příznivější je oslava ve veganské duchu, možnosti bezmasé stravy jsou velmi široké a navíc všechny pokrmy obsahují vlákninu a dostatek živin, což je pro oslavy a podobné akce velmi důležité.

Postarejte se o program seznamovací akce

Společenské hry – jestliže chcete seznámit více lidí naráz, například vaše kolegy ze zaměstnání s kamarády z jezdeckého oddílu nebo se svými spolužáky, a předpokládáte, že se tu budou bavit lidé v párech i ve skupinkách, měli byste jim dát k dispozici i vhodné společenské hry, například typu her karetních, deskových nebo logických hlavolamů, různých stavebnic, kreativních výtvarných her atp.

Sportování – aby se všichni lépe uvolnili a vytvořily se každému potřebné endorfiny z fyzického pohybu, můžete je zaměstnat pohybovými aktivitami, nejlépe házením s míčem, volejbalem, minigolfem, bosonohým chodníčkem, plaváním v zahradním bazénu, házením šipek, lukostřelbou a dalšími sporty. Na oslavu by se také měl každý patřičně obléknout, tedy spíše do sportovního, než do společenského oděvu.