Feb 13, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Prsa a krytí.


Snad každá dívka i žena to zažila. Je letní den a vy si chcete vzít na sebe něco volného, aby to nebylo příliš teplé a vy se v tom cítili dobře. Většinou se jedná o nějaký lehký a vzdušný materiál, který na sobě nebudete skoro cítit. Když se jedná o léto, je to naprosto vhodné. Ovšem teď nastává ten zádrhel. Jak to jenom skombinovat s podprsenkou, aby nebyla vidět a vy se cítili dobře. Nemáte vhodnou barvu, nebo i když zvolíte tělovou, půjde i tak vidět. Halenky nebo letní šaty jsou střižené tak, aby odhalovaly více kůže, a podprsenka není pod ně vhodná. Vždy z ní půjde nějaká část vidět. V takovém případě, je jednoduché řešení, jděte bez podprsenky.

nálepky na prsa

Teď se asi spousta žen pozastaví a řekne si, že to není v jejich případě vhodné ani možné. Nemohou si vyjít ven bez podprsenky. Na jednu stranu by jejich poprsí dobře nevypadalo, když se jedná o ženy, které již měli děti a prsa už nemají tvar jako ve dvaceti anebo mají větší poprsí, které musí být nějakým způsobem zajištěné, aby nenapáchalo nějaké škody. Tak co tedy s tím, když bez podprsenky jít nemůžete, to si mohou dovolit jen mladé dívky s pěkným pevným poprsím, což většina žen po dětech již nemá. Tak to budete muset nechat své letní oblečení v šatníku a rozhodnout se pro něco jiného. Ne tak takhle rychle se rozhodně nevzdávejte.

nálepky na prsa

Ještě je to jedna možnost, která vám rozhodně pomůže, a budete si moci vzít na sebe, co budete chtít. Jedná se o nálepky na prsa, které vám vytvarují poprsí a zároveň vám zakryjí bradavky, aby nebyli jak vojáci v pozoru a nešli přes volné halenky a šaty vidět. Tyto prsní pásky jsou krásně prodyšné a jednoduše se na kůži nalepí. Nemusíte se bát ani o své bradavky, existují chrániče, které vám bradavky zakryjí a nijak je nepoškodí. Stejně tak funguje i páska na bradavky. Když jí odlepujete, jde to pěkně a kůži se nic nestane. Prostě je to ideální řešení, jak se v letních dnech cítit naprosto skvěle i bez podprsenky.