Jan 08, 2024 - 0 Comments - Dům a zahrada -

Novostavba pro mladé rodiny


Pro většinu mladých rodin nebo párů, které zatím rodinu plánují, je problém získat vlastní bydlení. Naprostá většina mladých lidí chce mít svůj dům, kde budou mít víc možností a větší soukromí. Problém jsou ale finance a nedostatek pozemků. Jestli máte alespoň finance vyřešené a hledáte pozemek, začnete si pomalu vybírat projekt domu. My nabízíme spoustu typových projektů, které realizujeme v podobě dřevostavby i zděném provedení.

Proč si nechat postavit dům na klíč
Přemýšlíte nad stavbou svépomocí, protože chcete ušetřit peníze? Každému se líbí když během stavby domu něco ušetří, ale svépomoc není cesta pro každého. Mnoho lidí se nadšeně do stavby domu svépomocí pustí, aniž by měli zkušenosti nebo někoho k ruce, a potom litují, protože jim stavba zabírá všechen volný čas. I kdyby se vám tak podařilo něco ušetřit, minimálně několik měsíců nebudete mít volný čas pro sebe a rodinu a můžete na stavbě udělat spoustu chyb.

dům do L

Pro všechny, kteří nemají čas a nebo nechtějí riskovat že něco udělají špatně, je ideální stavba na klíč. Funguje to tak, že si u vybrané firmy vyberete projekt a následně předáte pozemek. My vám navíc můžeme sehnat stavební povolení. Potom počkáte než bude stavba hotová. U nás jsou termíny u dřevostaveb v řádu týdnů, u zděných domů jde o měsíce. Vždycky se snažíme, abychom domy předali v pořádku co nejdříve.

stavba domu

Vybrat si u nás můžete třeba bungalov do l půdorys, který bude vyčnívat mezi klasickými https://www.osram.cz/osram_cz/produkty/led-technologie/svetelne-zdroje/profesionalni-svetelne-zdroje-led-s-klasickymi-bankami/index.jsp bungalovy, které mají půdorys obdélníku nebo čtverce. Všechny naše projekty si můžete prohlédnout na našem webu, kde najdete i některé hotové domy a recenze našich klientů.

S námi staví ti, kdo chtějí jistotu
V dnešní době v oboru stavebnictví působí spousta neseriózních firem, ale u nás se setkáte s naprostým opakem. Klientů si vážíme a děláme maximum pro jejich spokojenost.