Oct 23, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Jako princezna


Vánoční svátky se blíží a po nich s úderem začátku nového roku přijde i plesová sezóna. Vaše dcera nebo přímo vy se chystáte na svůj vlastní maturitní ples a chcete na něm vypadat jako krásná princezna? Máte ráda bohaté róby nebo jednodušší střihy? Ale bojíte se, že nyní vás v každém salónu, kde se šaty půjčují, pošlou k šípku, protože už je pozdě a všechny modely mají zamluvené nebo rozebrané? Neházejte flintu do žita, máme tady dnes pro vás jeden skvělý tip na originální salon světové značky, která má svojí hlavní pobočku v městě módy – Paříži. Zastavte se v salonu Zoryany Stekhnovych, pokud sháníte plesové šaty Praha, už na jejich stránkách se můžete podívat na dostupné modely a ceny.

ples

Tady si rozhodně vyberete, ať už jste štíhlá, vysoká, nebo menšího vzrůstu s širokými rameny, vyberete si střih, který vám padne a budete se v něm především cítit tak, jak by se měla každá žena cítit v takto nádherných róbách. Šedá nebo lehce stříbrná barva sluší brunetám i blondýnkám, můžete si vybrat s ramínky nebo bez ramínek nebo s šifonovými rukávy.

ball

To, co chcete, aby bylo skryto, zůstane skryto, pokud zvolíte správný model. Ke gala večerům nebo vůbec plesům patří jednoznačně elegance, lesk a třpyt, proto by se v tomto duchu měla nést i róba, kterou ten večer oblečete. Rozhodně byste se v ní také měla cítit trochu jako princezna, aby to bylo naprosto dokonalé. Můžete si vybrat i šaty s vlečkou, což tento pocit ve vás vybudí ještě více než samotné šaty. Pokud to nemáte ráda a raději volíte splývavé sukně, určitě si také vyberete. Tolik modelů a barev, vůbec nebudete vědět, které si máte vybrat, jejich nabídka je skutečně bohatá, aby dokázali splnit jakékoliv požadavky svých budoucích klientek. Můžete být v nich sexy nebo vášnivá, ale zároveň i jemná a romantická, co vám bude vyhovovat více?