Nov 19, 2023 - 0 Comments - Krása -

Denní rutina


Když se ráno vzbudíte, urÄitÄ› máte pár základních vÄ›cí, které vždycky po ránu dÄ›láte. Já si tÅ™eba nedovedu pÅ™edstavit, že bych vstala, nepÅ™evlékla bych se z pyžama a nenalíÄila se. Nemyslete si, dlouho jsem se nelíÄila a pÅ™iznávám – moc o sebe nedbala. Jenže s postupem Äasu jsem poznala přítele a vÅ¡echno se zmÄ›nilo. ZaÄala jsem se fintit, chtÄ›la jsem se příteli líbit. Přítel mi sice pořád říká, že jsem krásná i bez líÄení a make-upu, ale mnÄ› nÄ›jakým způsobem rtÄ›nka a podobné Å¡minky dodávají sebevÄ›domí, které jsem pÅ™edtím nemÄ›la. Budete si možná myslet, že je to kravina, ale je to tak. A urÄitÄ› to tak nemám jenom já.

zena

Å minky dokážou ÄlovÄ›ku pořádnÄ› nadzvednout sebevÄ›domí a to hodnÄ› velkým způsobem, až byste si možná ani nedovedli pÅ™edstavit, jak. Pro nÄ›koho, kdo nemá sebevÄ›domí, a chtÄ›l by ho znovu získat, je líÄení jedna z možností, jak si ho trochu vyzdvihnout. Nebudu tvrdit, že líÄení vám sebevÄ›domí zvedne na sto procent – to urÄitÄ› ne. Ale mnÄ› líÄení hodnÄ› pomohlo. S líÄením jsem si vlastnÄ› pomalu zaÄala uvÄ›domovat, že jsem krásná. A tak jak dříve moje sebevÄ›domí klesalo, teÄ jenom stoupá nahoru a jsem za to hroznÄ› vdÄ›Äná. Svůj podíl na tom má i přítel, který mÄ› vždycky podporuje a je takovou mojí vrbou.

zena

Jsem ráda, že ho mám a že jsem potkala toho nejúžasnÄ›jšího a nejlepšího chlapa na svÄ›tÄ›. Pro toho, kdo vás miluje, budete krásní i bez make-upu. Nezáleží na tom, jak vypadáte – jestli máte rozcuchané vlasy, chodíte v teplákách a nebo máte mastné vlasy. Ten, kdo k vám chová tak hluboký cit, jako je láska, vás bude vždycky milovat za každých okolností. A nezáleží na tom, jakých. Proto buÄte vdÄ›Äní, pokud máte nÄ›koho, kdo vás podporuje a můžete se mu se vším svěřit. Láska dokáže divy a kvete naprosto v každém vÄ›ku. Láska nezná a nehodnotí pleÅ¥ové, národnostní rozdíly a neÅ™eší se v ní ani vÄ›k..