Oct 23, 2023 - 0 Comments - Podnikání -

Dáme vaše zuby do pořádku


Péče o zuby není těžká
Mnoho lidí si špatně čistí zuby, a to je jeden z největších problémů. Stav zubů české dospělé populace je poměrně špatný, protože jen málokterý člověk dbá na prevenci i na správnou péči. Přitom stačí opravdu málo – čistit si zuby vhodným kartáčkem a správnou technikou. Také je nutné nezapomínat na mezizubní prostory které nejlépe vyčistíte mezizubním kartáčkem a zubní nití. Na to lidé ale zapomínají, a když už si zuby čistí, párkrát je přejedou kartáčkem a myslí si že mají hotovo a zuby jsou čisté. Jenže to že máte svěžejší dech po zubní pastě neznamená že máte čisté i zuby. Dvakrát do roka byste měli jít na zní hygienu, kde vám dokonale vyčistí zuby od plaku a dalších nečistot. Tam se dozvíte, v jakém stavu zuby máte.

zubař a pacient

Následkem špatné péče o zuby bývají nejčastěji kazy, ale jsou běžné i další nemoci jako třeba ustupování dásní, které je většinou nevratné. Jestli budete zanedbávat prevenci, nelze se divit tomu, že vám zuby vypadávají jeden za druhým. Dlouhodobě nečištěné zuby jsou rájem bakterií a ty zuby dokážou zničit až po kořeny. V takovém případě prostě pacient zuby ztratí, buď se mu rozpadnou a nebo je nutné je vytrhnout. A jestli nechcete zbytek života strávit bezzubí a na kaších, je vhodné navštívit kliniku, kde vám vyrobí náhradu a nebo implantát.

operace zubu

My se zabýváme komplexní péčí o zuby. Zajímá vás kde je dobrá zubní chirurgie v Praze Clinicplus a chcete si dát zuby do pořádku? Zaregistrujte se u nás, udělat to můžete na našem webu, kde najdete objednávkový formulář. Jsme nová a moderní klinika, kde vám zuby vyčistí naše dentální hygienistka a kde najdete všechna potřebná vyšetření i ošetření. Provádíme všechny zákroky které pacienti potřebují – trhání, vrtání a zubní výplně, šití, zkrátka všechny zákroky, které se týkají ústní dutiny. Díky nám budete mít zuby zdravé.