Oct 13, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Čistá voda


Věřte mi, že když si pořídíte na zahradu nějaký bazén nebo něco podobného, tak k tomu samozřejmě taky budete potřebovat nějaké bazénové doplňky. A mezi bazénové doplňky se počítá například bazénová filtrace nebo také tablety do bazénu. A tablety do bazénu jsou například ve formě chlóru a jsou většinou kulaté a dávají se do plováků na bazén. Pokud i vy jste někdy přemýšleli, že byste si pořídili nějaké kvalitní tablety do bazénu Chlorito, tak samozřejmě vůbec neváhejte a pořiďte si je, protože díky chlorovým tabletám do bazénu bude vaše voda stále déle čistá a také průzračná.

Bazén vždycky osvěží.

Já předpokládám, že absolutně někdo by nechtěl, aby jeho voda v bazénu byla ihned špinavá anebo také by byla škodlivá pro naše tělo a kůži. Mně se tohle stalo už dvakrát. Dvakrát jsem vylezla u kamarádky z bazénu a potom jsem měla takovou velikou vyrážku, že mě úplně sedělo celé tělo. A tohle mě svědilo asi čtyři nebo pět dní. Byla jsem úplně v šoku. Ze začátku jsem si myslela, že mám snad nějaké neštovice, jenomže potom jsem si uvědomila, že jako malá holka jsem neštovice už měla. Tak co by to mohlo být? A když jsem šla na dermatologii tak se mě lékařka ihned zeptala, jestli jsem nebyla v nějaké špinavé vodě.

Každý chce čistou vodu.

Paní lékařce jsem řekla, že jsem byla akorát u kamarádky v bazénu a ona řekla, že už ví odkud vítr vane. Ona tam určitě neměla chlor. Tohle jsem jí potvrdila. Byla jsem docela v šoku, protože jsem vůbec netušila, že moje kamarádka, která je velice pečlivá a miluje kosmetiku a módu, že ona nedá vůbec žádnou chemii do bazénu. Potom jsem se od kamarádky dozvěděla, že ona žádnou chemii do bazénu nechce, protože z toho má vyrážku. Takže tohle bylo takové kontraproduktivní. Někomu tablety do bazénu pomáhají proti nějakým vyrážkám, ale někdo je nesnese chemii. Je to velice složité. A tak jak jste se rozhodli? Pořídíte bazénové tablety s chlórem anebo si pořídíte nějakou jinou bazénovou chemii?