Mar 22, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Chutný čaj na trávení


Já jsem opravdu veliká milovnice čajů a dávám si také záležet na tom, abych kupovala opravdu jenom ty nejkvalitnější čaje. Mám také moc ráda sypané čaje. Mám takové speciální sítko, takové kovové sítko, do kterého si vždycky dám právě sypaný čaj a potom to nechám třeba patnáct minut louhovat, někdy i více minut. Záleží na tom, co je napsáno na krabičce. Také jsem se dozvěděla, že čím déle tohle louhujete, tak tím je to lepší. Někdy je to dokonce lepší, i když to necháte třeba půl hodiny. Já to tam nechávám sice nonstop, protože potom ještě sítko zasypané čajem využívám nadvakrát. Také jsem si moc ráda oblíbila kopřivu anebo mátový čaj.

Znáte anděliku lékařskou?

Andělika lékařská https://darka-shop.cz/andelika-lekarska je potom tady také taková bylina, která má opravdu hodně lékařské účinky. Opravdu působí příznivě na udržení normální činnosti dýchacích cest a také samozřejmě celkově dýchacího systému. Myslím si, že když vyzkoušíte také čaj z anděliky lékařské, tak neuděláte chybu. Má také perfektní vliv na trávení. Myslím si, že mnoho lidí v dnešní době chce mít normální a kvalitní trávení, jinak s naším tělem není něco v pořádku. Má také opravdu skvělou chuť. Také udržuje náš žaludek v rovnováze. Kdyžtak se můžete podívat také na webové stránky darka-shop.cz, kde najdete anděliku lékařskou anebo také další čaje.

Hlavně večer si vychutnávám čaje.

Nemusíte se bát, že by to bylo nějak drahé. Myslím si, že když chcete mít také skvělá a zdravá játra, tak si myslím, že andělika lékařská pro vás bude naprostou vhodnou bylinkou. Nemusíte přemýšlet, že třeba bude mít nějaké vedlejší účinky. Například moje babička se stále bojí pít nějaké neznámé čaje. Ta pije pouze jenom heřmánek anebo lípu. Když jsem babičce řekla, že když jí bolí žaludek, že by měla vyzkoušet anděliku lékařskou, tak stále jenom kroutí hlavou a říká, že vůbec neznámé bylinky užívat nebude, i když jí to doporučil lékař, ona se toho stále bojí. Opravdu nemějte obavy. Andělika lékařská vám pomůže a má opravdu příjemné aroma.